Szukaj w ogłoszeniach


Strona główna > Meble kuchenne > Zestaw mebli kuchennych BOSTON
fotele
krzesła
materace
lampy
09.06.2009

Zestaw mebli kuchennych BOSTON został wyprodukowany z drewna dębowego, jedynie korpusy szafek i półki to fornir dębowy. Lity materiał, na frontach, gzymsach, pilastrach, listwach był szczotkowany, malowany, patynowany i przecierany. Wykonane z niezwykłą starannością i estetyką, perfekcyjne wykończenie detali. np. łączenie gzymsów, pilastrów, tworzy rękodzieło, które pozwala na ocenę możliwości produkcyjnych ARINO HOUSE.

Elegancka, klasyczna kuchnia zaskakuje rozwiązaniami wewnątrz szafek. Wykonane z drewna litego szuflady nawiązują kolorem do blatu, tworząc specyficzny klimat, a zastosowane mechanizmy i okucia najlepszych firm, jak Blum czy Kessebohmer pozwalają na zaplanowanie poszczególnych stref.

Fronty i szuflady nawet przy dużym ciężarze i gwałtownym ruchu zamykają się delikatnie i cicho. Te rozwiązania zapewniają wysoki komfort użytkowania i pozwalają cieszyć przez długie lata.

Firma ARINO HOUSE oferuje, nieograniczony wybór materiałów, wzornictwa, kolorystyki, proponuje meble do kuchni, jadalni, salonów, gabinetów, sypialni. Zabudowy wykonywane są na indywidualne zamówienie,dopasowane do potrzeb i stylu użytkownika.

 

 
Pozostałe artykuły:Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież