Szukaj w ogłoszeniach


Strona główna > Meble kuchenne > Meble kuchenne z dotykowym systemem Touch Control
fotele
krzesła
materace
lampy
22.11.2010

dotykowy-system-touch-control-belmebNowoczesne rozwiązania wykorzystywane w meblach kuchennych pozwalają na uzyskanie maksymalnego komfortu użytkowników. Jedną z najciekawszych propozycji jest dotykowy system otwierania wysokich carg kuchennych w intuicyjny i prosty sposób. Touch Control firmy PEKA, dostępny w ofercie Belmeb,  to specjalne urządzenie elektryczne, które pozwala otwierać wysokie carga przez delikatne stuknięcie w front szafki.

- Cała powierzchnia frontu jest „wrażliwa” na dotyk. Dzięki temu gdziekolwiek naciśniemy, szafka wysuwa się automatycznie. Jest to szczególnie praktyczne rozwiązanie w przypadku szafek bezuchwytowych - mówi Alicja Krawczyk z firmy Belmeb.

System dopasowuje siłę wysuwu do wielkości załadunku. Maksymalne obciążenie wynosi 120 kg, zaś specjalny sensor zapobiega niepożądanemu i samoczynnemu wysunięci szafki.

System Touch Control dostosowany jest do prowadnic PEKA, na których mocowane są carga o szerokości 300, 400, 450, 500 lub 600 mm o maksymalnej wysokości 2300 mm.

System ma 333mm długości, 68 mm szerokości i wysokość 77 mm. W stanie spoczynku pobiera zaledwie 4 W mocy.

 

Producent: Belmeb

 
Pozostałe artykuły:Komentarze 

 
+1 #1 Marzena 2010-12-14 21:30
Witam bardzo zalezy nam na meblach kuchennych przed swietami i niedrogimi. ma pan/pani do sprzedania meble od 400zl. do 650?jak by cena byla inna to mogli bysmy sie jakos dogadac. z gory bardzo dziekuje.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież