Szukaj w ogłoszeniach


Strona główna > Meble dziecięce > Pokój dziecięcy w stylu prowansalskim
fotele
krzesła
materace
lampy
05.06.2013

meble cinderella

Linia mebli Cinderella czaruje romantyczną linią wzorniczą, delikatnymi zdobieniami, finezyjnymi żłobieniami. Przywodzi na myśl klimaty Prowansji lub angielskiego dworu. Białe meble pozwalają na barwne kompozycje z kolorowymi ścianami. Fantazyjne dodatki i liczne książki oraz zabawki mają dla siebie gładkie tło, które nie wymaga dodatkowego chaosu stylistycznego.

Warto wybrać meble, które sprawdzą się zarówno w krainie zabaw przedszkolaka, jak i w stylowym pokoju ucznia. Bydgoskie Meble oferują bogatą gamę elementów, które można ze sobą łączyć, kompletować z czasem lub też wymieniać, zależnie od potrzeby dorastającego dziecka. Od niemowlęcego łóżeczka, po łóżko w standardowych rozmiarach, od przewijaka po komodę, regały, szafy, szafki, Cinderella w uzupełnieniiu ich proponuje też dodatki takie jak lustra, półki, dodatkowe szuflady. Każdy zaś element tej układanki stworzony jest z myślą nie tylko o wygodzie dzieci i ich rodziców, ale i o trwałości, odporności na uszkodzenia, a przede wszystkim o bezpieczeństwie użytkowania.

Pamiętajmy o tym, aranżując pokoje czy też kąciki zabawy, a nawet nauki naszych pociech. Warto, by oparły się chwili i sprostały wymaganiom zarówno pełnego ekspresji malucha, jak i modnej nastolatki.

Producent mebli Cinderella są Bydgoskie Meble.

 

 

Zmieniony ( 17.06.2013 )
 
Pozostałe artykuły:Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież