Szukaj w ogłoszeniach


Strona główna > Meble do salonu > Nowe kolekcje od marki Meble Wójcik - Madras, Linate i Border
fotele
krzesła
materace
lampy
20.11.2012

meble-wojcik-nowosci-1Firma Meble Wójcik poszerzyła swoją dotychczasową ofertę, aż o trzy nowe kolekcje będące dostępne zarówno dla polskich, jak i zagranicznych klientów. Najnowsze kolekcje o nazwie Madras, Linate oraz Border są propozycją mebli z przeznaczeniem do salonów i jadalni. Jak zawsze w przypadku marki Meble Wójcik, meble łączyć będą w sobie elegancję z funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania.

Meble z kolekcji Madras wykonane zostały z wysokiej jakości płyty laminowanej, charakteryzująca się dużą odpornością na zarysowania, uszkodzenia, wilgoć oraz wysoką temperaturę. Występuje w pięknym kolorze Dąb Latte z ozdobnymi aplikacjami w jaśniejszym odcieniu Champagne Metalic. Zderzenie delikatnej kolorystyki z masywną ramą okalającą poszczególne bryły oraz zastosowanie rozwiązań bezuchwytowych dało niezwykle atrakcyjny obraz brył mebli. Nowoczesnego charakteru linii mebli Madras dodają także zastosowane oświetlenia LED w wybranych bryłach, dając nam finalny efekt w postaci idealnego połączenia solidnej konstrukcji z lekkością formy.

Program mebli Border oferuje nam kontrastowe zestawienie korpusów i frontów w kolorze Dąb Latte z wieńcami oraz poziomymi, wklęsłymi listwami w kolorze Dąb Ciemny. Meble z kolekcji Border zostały ozdobione przez proste metalowe uchwyty, które nadadzą salonowi bardzo gustownego oraz wyrazistego charakteru. Kolekcja mebli Border, tak samo jak w przypadku zestawu Madras, wykonana została z wysokiej jakości płyty laminowanej będącej jednocześnie w przystępnej cenie.

Kolejną nowością w ofercie Mebli Wójcik jest kolekcja Linate, która jest bez wątpliwości jedną z najbardziej oryginalnych i nowoczesnych kolekcji producenta mebli. Jest to propozycja dla odważnych osób, które podążają za najnowszymi trendami i cenią sobie niepowtarzalny styl. Cała kolekcja utrzymana jest w białej kolorystyce, uzupełnionej przez eleganckie aplikacje w kolorze Trufla. Linate to również cała gama praktycznych i nowoczesnych rozwiązań, m.in.: szuflady z cichym zamknięciem, drzwi z opóźniaczami, rozwiązania bezuchwytowe oraz oświetlenie ledowe do wybranych brył.

meble-wojcik-nowosci-2meble-wojcik-nowosci-3

Producent: Meble Wójcik

Zmieniony ( 26.11.2012 )
 
Pozostałe artykuły:Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież