Szukaj w ogłoszeniach


fotele
krzesła
materace
lampy
JYSK


17.05.2010

wietrzenie-magazynow

Od 13 maja do 20 czerwca w 45 sklepach JYSK w całej Polsce przeprowadzone zostanie WIELKIE wietrzenie magazynów firmy. Odbędzie się opróżnianie półek i wyprzedaż towaru po nieziemsko niskich cenach. To wielkie wydarzenie na polskim rynku detalicznym może być także Twoim udziałem. Przyjdź koniecznie i skorzystaj z wielu FANTASTYCZNYCH ofert, które zostały przygotowane na tę okazję. U dołu strony znajdziesz listę sklepów, w których Wielkie wietrzenie magazynów będzie miało miejsce w Twojej okolicy.

Od czwartku do niedzieli czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji i niesamowitych ofert cenowych. Wiele z nich jest w ograniczonej ilości, tak więc nie odkładaj wizyty do ostatniego dnia!

 
24.06.2008
Stół GARDA+4 krzesła GARDA w cenie 700 zł. GERDA to elegancki i nowoczesny zestaw mebli ogrodowych w korzystnej cenie. Aluminiowy, szary stół o blacie z białego szkła emaliowego. Krzesła 5-pozycyjne o siedziskach i oparciach z trwałego tekstylenu. Poduszki sądo nabycia osobno.

Łóżko OHIO w cenie 225 zł - rama z metalu, nogi z drewna bejcowanego na kolor buku. Oferta bez materaców, spodów i dodatków. Wymiary łóżka to 140Ă—200 cm.

Oferta ważna od 17 do 23 kwietnia 2008. Szczegóły w sklepach JYSK