Szukaj w ogłoszeniach


Strona główna > BRW > Promocja na kuchnie BRW
fotele
krzesła
materace
lampy
28.05.2009

kuchnia brw savana

Firma Black Red White, największy polski producent mebli, przygotowała specjalną ofertę, w której można nabyć zestawy kuchenne nawet z 30% rabatem. Promocja trwa od 28 maja do 31 lipca 2009. Oferta promocyjna dotyczy szafek, frontów i blatów w ramach zamówień na kuchnie: Norde, Savana (na zdjęciu), Galleo, Twin, Play, Frigg, Ambries, Gladio, Stara Baśń oraz trzy klasyczne wzory Karta, Fala i Portal w wersji patynowanej. Dodatkowym
10% upustem objęte są szuflady TANDEMBOX oraz Blumotion do frontów. Promocja na szuflady może być łączona z promocją na wybrane kuchnie.

Populana kuchnia Norde to minimalistyczny design i bogactwo funkcji. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne oraz praktyczne akcesoria pozwalają na indywidualną kreację zarówno niewielkich aneksów, jak i dużych przestronnych kuchni. Nasze kuchnie doceniane są przez ekspertów oraz, co najważniejsze, również przez Klientów. Świadczą o tym liczne nagrody przyznane naszym kuchniom oraz ilość realizowanych zamówień. Wprowadzona pod koniec ub. roku kuchnia Norde już została wyróżniona: Nagroda KUCHNIA ROKU 2009 magazynu MEBLE PLUS dla kuchni Norde.

 
Pozostałe artykuły:Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież