Szukaj w ogłoszeniach


Strona główna > BRW > Nowy salon Black Red White w Zabrzu
fotele
krzesła
materace
lampy
24.06.2008

brw zabrze
BLACK RED WHITE SA jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych i nowoczesnych mebli mieszkaniowych otworzył nowy salon meblowy w Zabrzu. To pierwszy sklep firmowy w tym mieście oraz największy z salonów wystawienniczych Black Red White w Polsce. Na dwóch poziomach ekspozycji o powierzchni 12,5 tys. m2, oferowane są meble pokojowe, kuchenne i tapicerowane oraz materiały dekoracyjne.

Przestrzeń salonu meblowego tworzy ponad 300 zaaranżowanych wnętrz pokojów dziennych, młodzieżowych, jadalni, sypialni oraz gabinetów. W studiu kuchennym zaprezentowano ponad 50 gotowych układów meblowych. Oprócz mebli, w galeriach dodatków klasycznych oraz nowoczesnych dostępna jest także szeroka gama produktów wyposażenia wnętrz.

Wnętrza naszego salonu zaaranżowaliśmy z myśląo wygodzie naszych klientów. Gotowe projekty do kuchni, sypialni czy pokojów powstały w celu maksymalnego ułatwienia podejmowania decyzji zakupowych. Naszym klientom zapewniamy również fachowe doradztwo przy wyborze i zakupie mebli oraz usługi w zakresie ich montażu powiedział Grzegorz Guz, manager salonu Black Red White w Zabrzu.

Łatwe i szybkie poruszanie się po salonie w poszukiwaniu niezbędnych produktów wyposażenia wnętrz możliwe jest -dzięki podziałowi przestrzeni galerii na sektory - dziecięcy, tekstylia, oświetlenie czy garderoba. Dodatkowe ułatwienie stanowi pogrupowanie elementów wyposażenia według kolorów np.: sektor czerwony, biały czy zielony.

Grupa BRW działa w oparciu o dobrze zorganizowanąi strategicznie rozlokowanąsieć sprzedaży hurtowej oraz detalicznej. Meble BLACK RED WHITE można kupić w około 2 tys. jednostek handlowych, z czego blisko połowę stanowiąplacówki zagraniczne. Na sieć sprzedaży detalicznej, poza punktami partnerskimi, składa się 35 salonów własnych w Polsce oraz 16 salonów ekspozycyjnych za granicą- 12 na Ukrainie i 4 w Grecji.

Nowo otwarty obiekt, działający w Zabrzu przy ulicy Mielżyńskiego 3, jest czwartym dużym firmowym salonem meblowym. Dotychczasowe zlokalizowane sąwe Wrocławiu, Krakowie i Lublinie, a ich łączna powierzchnia ekspozycyjna wynosi około 24 tys. m2.

Zmieniony ( 04.09.2008 )
 
Pozostałe artykuły:Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież