Szukaj w ogłoszeniach


Strona główna > Black Red White > Marcowa promocja w salonach Black Red White! - do 48% taniej!
fotele
krzesła
materace
lampy
08.03.2011

promocja-marzec-2011

W salonach Black Red White rozpoczęła się marcowa akcja promocyjna. W okresie od 4 do 21 marca 2011 roku wybrane meble będzie można kupić nawet z 48% rabatem. Atrakcyjne ceny dotyczą także nowości produktowych. Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronie internetowej marki. W marcowej propozycji Black Red White rabatami objęta została szeroka gama mebli do pokoju dziennego, młodzieżowego, sypialni oraz kuchni. Bardzo atrakcyjne okazje cenowe dotyczą również mebli tapicerowanych: narożników, sof i foteli.

Hitem cenowym promocji „Zarezerwuj czas na zmiany” jest zestaw mebli do sypialni Libera, w skład którego wchodzą szafa, łóżko i dwie szafki nocne w cenie 799 zł. Firma przygotowała również specjalną okazję cenową na sofę ADAM za jedyne 499 zł.

Klienci salonów Black Red White nabyć mogą w niższych cenach również meble z najnowszych kolekcji, w tym komplet Fargo za 549 zł i meblościankę Verdena za 999 zł. W specjalnej ofercie znalazł się również zestaw mebli kuchennych Sonia, dostępny za jedyne 599 zł.

Gazetka z pełną ofertą produktów promocyjnych oraz adresy salonów biorących udział w akcji dostępne są na stronie internetowej producenta.

 
Pozostałe artykuły:Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież