Szukaj w ogłoszeniach


Strona główna > Black Red White > Nowy salon Black Red White w Szczecinie
fotele
krzesła
materace
lampy
06.05.2010

Affi - Meble BRWMeble-Black Red White - spółka należąca do największej polskiej grupy meblarskiej, producenta i dystrybutora mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz - uruchomi w Szczecinie swój kolejny salon. Wielkie otwarcie odbędzie się 8 maja 2010 roku. Na powierzchni powyżej 3000 m², w ponad 70 zaaranżowanych pokojach zaprezentowanych zostanie około 750 wzorów funkcjonalnych mebli, a także około 3 tysięcy różnego rodzaju elementów dekoracyjnych. Nowy sklep zlokalizowany jest w C.H. Top Shopping przy ul. Struga / Hangarowej 13. W nowym salonie meblowym zaaranżowano przykładowe propozycje pokojów dziennych, dziecięcych i młodzieżowych, sypialni, jadalni oraz gabinetów.

Uzupełnienie oferty stanowią meble tapicerowane, dopasowane stylistycznie do dostępnego w sklepie asortymentu. Black Red White proponuje klientom również szeroką gamę elementów dekoracyjnych wraz z ofertą produktów oświetleniowych. W galerii dodatków będzie można nabyć dywany, ceramikę, wyroby szklane, porcelanę, pościel, lampy, zegary czy lustra.

„Cieszymy się, że za pośrednictwem nowego salonu mieszkańcy Szczecina i całego Pomorza Zachodniego będą mieli jeszcze lepszy dostęp do szerokiej oferty produktowej Black Red White. Mamy nadzieję, że spotka się ona z zainteresowaniem klientów, a usługi dodane - takie jak transport czy montaż mebli - podniosą atrakcyjność naszego salonu i dodatkowo zachęcą do zakupów. Na wszystkich, którzy od 8 maja do 23 maja 2010 odwiedzą salon Black Red White w Szczecinie czekają atrakcyjne rabaty i promocje!" - powiedział Robert Kwiecień, prezes zarządu MEBLE-Black Red White Sp. z o.o.

Black Red White przygotował z okazji otwarcia salonu ofertę specjalną. Na klientów, którzy dokonają zakupów w dniach od 8 maja do 23 maja czekają nawet 70% rabaty na wybrany asortyment firmy. Dodatkowo, artykuły oświetleniowe dostępne będą w cenach obniżonych o 22% podatek VAT, a płatność będzie można zrealizować w 10 dogodnych, nieoprocentowanych ratach, dodatkowo bez prowizji oraz konieczności dokonania pierwszej wpłaty. W okresie promocyjnym klienci salonu Black Red White w Szczecinie mogą również liczyć na bezpłatny transport już w przypadku zakupów za kwotę 900 zł.

Dla wygody kupujących sklep został podzielony na sekcje, w zależności od przeznaczenia oraz stylistyki asortymentu. Rozwiązanie to zapewni klientom komfort i oszczędzi czas przeznaczony na zakupy. Nowo otwarty obiekt jest już 3. w Szczecinie salonem należącym do sieci MEBLE-Black Red White:

Otwarciu kolejnej placówki handlowej MEBLE-Black Red White towarzyszy szeroko zakrojona kampania reklamowa. W ramach akcji zaplanowano między innymi działania outdoorowe, emisję spotów reklamowych w lokalnych stacjach radiowych czy dystrybucję gazetki promocyjnej bezpośrednio do klientów oraz w formie insertów do prasy.

Salon wyposażenia wnętrz Black Red White w Szczecinie, przy ul. Struga / Hangarowej 13. będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.00 - 20.00, w soboty: 10.00 - 18.00, a w niedziele od 10.00 do 15.00. Zapraszamy!
 
Pozostałe artykuły:Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież