Szukaj w ogłoszeniach


Strona główna > Agata Meble
fotele
krzesła
materace
lampy
Agata Meble


29.09.2011

logo-agata-meble

W piątek 30 września o godz. 10.00 w Poznaniu zostanie otwarty drugi co do wielkości salon meblowy Agata Meble, będący jednocześnie pierwszym salonem tej sieci w Poznaniu. Klienci oprócz możliwości kupna mebli z każdego regionu świata, zastaną przemiłą atmosferę a także profesjonalną obsługę, która pomoże wybrać odpowiednie produkty do wymarzonego urządzenia swojego domu czy mieszkania. Dodatkowo oprócz mebli istniała możliwość zamówienia kuchni na wymiar oraz zakupu artykułów dekoracyjnych.

Do dyspozycji klientów sieci Agata Meble zostanie oddanych 17 000 m2 powierzchni z ponad 200 aranżacjami meblowymi, które z pewnością będą pomocne w dokonaniu wyboru i będą źródłem inspiracji. Jednym z głównych atutów salonu jest zapewnienie klientowi możliwości porównania mebli z wszystkich grup cenowych w jednym miejscu. Ponieważ nie zawsze to co jest najdroższe będzie atrakcyjne dla klienta.

Agata Meble specjalnie z okazji otwarcia salonu przygotowała specjalną ofertę handlową, dzięki której wszystkie produkty będą posiadać gwarancję niskich cen. Oznacza to, że jeżeli klient znajdzie w innym salonie meblowym identyczny produkt w niższej cenie niż ten nabyty w salonie Agata Meble, to zostanie zwrócona klientowi różnica w cenie. Podczas weekendu otwarcia tj. w dn. 30.09-02.10.2011 r. na klientów będą czekać rabaty na 5 000 produktów, a także prawdziwe raty 0%. Ponadto konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.

 
15.04.2010
canon-mebleW marcu firma AGATA MEBLE poszerzyła swą ofertę o nowy program mebli do pokoju dziennego. Ten nowoczesny zestaw mebli do jadalni czy salonu adresowany jest do ludzi niezależnych, perfekcjonistów ceniących minimalistyczne wzornictwo. Geometryczne bryły mebli oraz elementy szklane (szkło hartowane) nadają meblom lekkości. Program Canon umożliwia zaaranżowanie nowoczesnego wnętrza, w którym komfortowo można czuć się na co dzień.
 
12.03.2010

meble ShokoW lutym firma AGATA MEBLE poszerzyła swą ofertę o nowy program mebli do pokoju dziennego. SHOKO to kolekcja mebli nowoczesnych w kolorze egzotycznego drewna (kolor: emboya) wykonany w naturalnej okleinie brzozowej. Proste kształty, stabilna konstrukcja, sprawia, że program doskonale nadaje się do współczesnego wnętrza. Minimalistyczną formę mebli możemy przełamać zarówno kolorem wnętrza jak i dodatków: pudrowym różem, wrzosowym czy odcieniami szarości.  Kolekcję można zobaczyć w salonach AGATA MEBLE.

 
11.01.2010
logo_agata
Ponownie salony AGATA MEBLE zdobyły tytuł Salon Roku w rankingu przeprowadzanym przez czasopismo „Meble Plus”. Salony AGATA MEBLE zdobyły ten tytuł w pięciu województwach (dolnośląskim, mazowieckim, opolskim, śląskim oraz zachodniopomorskim), ponadto zostały wyróżnione tytułami przyznawanymi po raz pierwszy: „Ekspozycja Roku 2009”, „Obrót Roku 2009” oraz „Gepard Roku 2009”.
 
27.11.2009
light-wallnut1
Agata Meble
, zimą tego roku wprowadziła dwie kolekcje limitowane: kolekcję mebli Light Walnut oraz kolekcję Lintel. Kolekcja Light Walnut jest idealna dla każdego, kto lubi nowoczesne wzornictwo, proste, geometryczne kształty i elegancką formę. Gra świateł w witrynach i komodach daje możliwość wykreowania większej przestrzeni tworząc niepowtarzalny klimat. Designerskie połączenie  słonecznego orzecha z fortepianową czernią lakierowanych powierzchni  odmieni każde wnętrze. Kolekcję można zobaczyć w salonach: w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Szczecinie, Opolu, Bielsku-Białej, Gliwicach oraz Łodzi.
 
04.09.2009

logo_agata

11 września swe podwoje dla klientów otwiera największy salon meblowy AGATA w Kaliszu. Klienci znajdą w nim nie tylko meble z każdego zakątka świata, ale także zastaną przemiłą atmosferę, profesjonalną obsługę, która z pewnością pomoże w urządzaniu swojego wymarzonego domu czy mieszkania. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych 8 000 m2 powierzchni. W salonie zatrudnienie znajdzie 60 osób. Pracę w salonie AGATA MEBLE rozpoczną m.in.: sprzedawcy, kasjerzy, montażyści, magazynierzy. Blisko 100 aranżacji meblowych z pewnością może pomóc dokonać wyboru i być źródłem inspiracji dla klientów. Dużym atutem salonu jest zapewnienie klientowi możliwości porównania w jednym miejscu mebli ze wszystkich grup cenowych. Nie zawsze to co najdroższe jest najbardziej atrakcyjne dla klienta.

 
05.06.2009

sklep Agata Meble w Opolu

5 czerwca swe podwoje dla klientów otworzył największy salon meblowy AGATA w Opolu. Klienci znajdą w nim meble z każdego zakątka świata, zastaną przemiłą atmosferę oraz profesjonalną obsługę, która z pewnością pomoże w urządzaniu swojego wymarzonego domu czy mieszkania. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych 9 000 m2 powierzchni ekspozycyjnej. W salonie zatrudnienie znajdzie 90 osób. Pracę w salonie AGATA MEBLE znajdą m.in.: sprzedawcy, kasjerzy, montażyści, magazynierzy.

 
09.02.2009

agata meble w opolu

Firma Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe AGATA SA koordynuje prace budowlane związane z powstaniem salonu AGATA MEBLE w Opolu, w Parku Handlowym Karolinka. Oddanie obiektu do użytku zaplanowane jest na czerwiec 2009 r. Całkowita powierzchnia Salonu AGATA MEBLE wyniesie 8 tys. m2, na których znajdzie się blisko 140 aranżacji wnętrz. W salonie zatrudnienie znajdzie 90 osób. Pracę w salonie AGATA MEBLE znajdą m.in.: sprzedawcy, kasjerzy, montażyści, magazynierzy. Salony AGATA MEBLE działają obecnie w ośmiu miastach Polski (Katowice, Rybnik, Gliwice, Bielsko-Biała, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Warszawa: Dwa salony), zatrudniają ponad 800 pracowników. Łączna powierzchnia wszystkich dziewięciu salonów AGATA MEBLE w Polsce to ponad. 130 tys. m kw. Salony spółki oferują produkty ponad 150 krajowych oraz blisko 100 zagranicznych producentów. Dostępne w salonach AGATA MEBLE produkty produkowane są z najwyższej jakości materiałów, będących gwarancją długoletniego, satysfakcjonującego użytkowania.
- W obecnym roku, oprócz Opola do użytku zostaną oddane jeszcze dwa salony: w Szczecinie i Kaliszu, a na przełomie 2009 i 2010 roku zostanie otwarty salon AGATA MEBLE w Płocku, informuje Sebastian Ćwik, Wiceprezes Zarządu Katowickiego Przedsiębiorstwa Meblowego AGATA SA.

 

 
07.01.2009

agata meble w rybniku

W listopadzie 2008 r. zakończyły się prace nad precyzyjnym określeniem powinności firm transportowych i firm montażowych względem klientów sieci AGATA MEBLE. Dokumenty precyzujące przywileje klientów zebrano w dwóch dokumentach w Pakiecie Darmowych usług transportowych oraz Pakiecie Darmowych usług montażowych. W dokumentach tych określono między innymi maksymalne daty do których firma powinna dokonać transportu lub montażu, jak także określono przywileje wynikające z zakupów w sieci salonów AGATA MEBLE.

 
06.01.2009

meble agata

Sieć salonów meblowych Agata Meble rozpoczęła zimową wyprzedaż - wyprzedaże aż do 60%. Ponad 300 mebli czeka na klientów w promocyjnych cenach. Ofertę wyprzedażową oznakowano na salonach tabliczkami „Wielka Obniżka”. Wybrane kolekcje mebli można nabyć taniej nawet o 60%.

Oferta ważna tylko do wyczerpania zapasów.

 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2