Szukaj w ogłoszeniach


Strona główna > ABRA > Sklep meblowy Abra w Słupsku
fotele
krzesła
materace
lampy
04.03.2011

abra-slupskSieć sklepów meblowych Abra zyskała kolejną placówkę na północy Polski. Tym razem meble z motylkiem będą dostępne dla mieszkańców Słupska i jego okolic w nowo otwartym Centrum Handlowym "Pod Wiatrakami". Od 4 marca 2011 r. przy ul. Wspólnej 1, w miejscowości Bolesławice będzie można zrobić udane zakupy mebli w nowym sklepie Abry, zlokalizowanym w Centrum Handlowym "Pod Wiatrakami". Nowy kompleks handlowy, należący do firmy Trigonela Sp. z o.o., leży w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów Real i Obi. Podczas otwarcia przewidziano dla mieszkańców Słupska liczne atrakcje, w tym koncerty znanych gwiazd, pokazy taneczne, konkursy i promocje. Odwiedzający mogą liczyć na dobry dojazd komunikacją miejską i możliwość swobodnego zaparkowania samochodu. Dla klientów przygotowano parking na blisko 500 miejsc postojowych. Obiekt ma powierzchnię ponad 19 tys. m2 i zajmuje działkę o powierzchni ok 5 hektarów.

W województwie pomorskim będzie to obok Gdańska drugi sklep Abry. Ostatnie otwarcia miały miejsce w takich miastach jak: Szczecin, Legnica, Piotrków Trybunalski, Przemyśl, Rzeszów i Siemianowice Śląskie.

ABRA S.A. – to ogólnopolska sieć sklepów meblowych z 20-letnią tradycją, należąca do międzynarodowego koncernu JD Group, notowanego na giełdzie w Johannesburgu. Spółka zarządza siecią ok. 75 sklepów w całej Polsce. Oferta mebli prezentowana jest na łącznej powierzchni ponad ok. 53 tys. m2. Sklepy Abry odwiedzane są przez prawie 2 miliony klientów rocznie. W ostatnim czasie firma nagrodzona została m.in. tytułem Złoty Laur Konsumenta w kategorii sieci sklepów meblowych, w tym otrzymała wyróżnienie Laur Konsumenta Grand Prix oraz znalazła się na wysokiej pozycji w rankingu Diamenty Forbesa 2011.
 
Pozostałe artykuły:Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież